Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » 13 сесія

13 сесія

 

1.      Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік за підсумками роботи у І півріччі.

Інформація про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками І півріччя 2012 року Інформація про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку за підсумками І півріччя 2012 року підприємствами агропромислового комплексу

2.      Про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року.

Пояснювальна записка 

Доходи 

Видатки 

3.      Про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету у першому півріччі 2012 року.

4.      Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік»

 Пояснювальна записка

Додатки

5.      Про району програму передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Коропського району на 2012 – 2015 роки.

Програма

6.      Про програму реконструкції, капітального ремонту вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах району на 2012 рік.

Програма 

7.      Про внесення змін до  рішення районної ради від 29 грудня  2011 року « Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2012 рік»

8.      Про внесення змін до рішення районної ради від 4 березня 2011 року «Про затвердження районної Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки».

9.      Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року « Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради  та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2012 рік».

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2012 рік».

Додаток

11.Про Програму створення Коропського районного ФМ – радіомовлення.

12.Про внесення змін до Статуту радіоорганізації « Коропське районне радіомовлення»

13.Про звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту.

14.Про звіт постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища

15.Про ціни на роботи (послуги), що виконуються (надаються)комунальною установою Коропської районної ради «Трудовий архів Коропського району».

16.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Інформаційно туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на 2013 рік.

17.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради на 2013 рік.

18.Про затвердження фінансового плану радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2013 рік.

19.Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району до комунальної власності Пролетарської сільської ради.

20.Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року «Про Перелік об’єктів, визначених до приватизації у 2012 році».

21.Про прийом майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

22.Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області.

23.Про утворення редакційної ради радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення».

24.Про депутатський запит депутата районної ради Курбанова О.М. щодо ремонту дороги від с.Карильського до с.Краснопілля.

25.Про депутатський запит депутата районної ради Шкуратова О.В. щодо ремонту дороги Нехаївка – Короп

26.Про депутатський запит депутатів районної ради Курбанова О.М. та Козубенка А.П. щодо автобусного сполучення.

27.Про виконання запиту депутата районної ради Кирилюка В.Д. щодо ремонту дороги від смт.Понорниця до с.Покошичі.

28.Про виконання запиту депутата районної ради Касьяненка Г.В. щодо ремонту дороги від с.Риботина до с.Сохачі.

29.Про депутатський запит депутата районної ради Куніцина В.М. щодо збереження та належного утримання Рихлівського Монастирського дуба.

30.Про депутатський запит депутата районної ради Півня А.Д. відновлення автобусного сполучення до сіл Атюша та Пуста Гребля.

31.Про депутатський запит депутата районної ради Півня А.Д. проведення ямкового ремонту на ділянці дороги Короп – Жовтневе.

32.Про депутатський запит депутата районної ради Півня А.Д. щодо виділення коштів на ремонт дитячого садка в с. Атюша.

33.Про розгляд заяви депутата районної ради Жованика С.М.