Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Розпорядження №6

Розпорядження №6

Written by admin on . Posted in Новини

Про запобігання виникнення та поширення коронавірусної  хвороби COVID-19

    Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19», , Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою запобігання виникненню та поширення коронавірусної хвороби COVID – 19:

  1. Тимчасово обмежити доступ відвідувачів до адміністративної будівлі районої ради за адресою: смт. Короп, вул. Кибальчича, 1, розмістивши на видному місці інформацію, що громадяни можуть реалізувати право на звернення шляхом надсилання письмового звернення поштою, з використанням мережі інтернет, засобів електронного зв’язку або залишення письмового звернення у скриньці, розміщеної в холі адміністративної будівлі.
  2. Максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і консультативно-дорадчих органів, у яких бере участь понад 10 осіб, за винятком проведення заходів необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування.
  3. За ознак гострих респіраторних захворювань працівникам виконавчого апарату районної ради необхідно самоізолюватись, інформувати про це керівника та звертатися до медичних працівників.
  4. Дотримуватися санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм та правил особистої гігієни.
  5. Працівникам, які мають контакт із відвідувачами, дотримуватися безпечної санітарної дистанції. Працівникам і відвідувачам обов’язкове використання засобів індивідуального захисту.
  6. Забезпечувати проведення дезінфекційних заходів (вологі прибирання з використанням дезінфікуючих засобів, забезпечення режиму провітрювання приміщень).
  7. Надавати за заявою працівників щорічні та додаткові відпустки, а також відпустки без збереження заробітної плати.
  8. Ознайомити з розпорядженням під підпис працівників виконавчого апарату районної ради.
  9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                            М.П. Мазуренко

Trackback from your site.