Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Коропська районна рада

Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Коропська районна рада

   

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 107

 

18 березня 2016 року

смт.Короп

 

Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Коропська районна рада

  Відповідно до частини 3 статті 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Цивільного та Господарського кодексів України, на підставі пропозиції трудового колективу редакції районної газети Нові горизонти» стосовно способу реформування, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації від 18 березня 2016 року, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети «Нові горизонти» (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації ЧГ №233) та редакції районної газети «Нові горизонти», код ЄДРПОУ 02476209, з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
 
  1. Надіслати це рішення центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України), для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України), та трудовому колективу редакції.
 
  1. Виконання функцій комісії з перетворення редакції районної газети «Нові горизонти», код ЄДРПОУ 02476209, покласти на редактора Ковальчук Людмилу Володимирівну. Виконання функцій комісії з перетворення редакції розпочати з 1 січня 2017 року.
 
  1. Редактору редакції районної газети «Нові горизонти» Ковальчук Л.В.:

4.1. З 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог чинного законодавства України.

4.2. У встановлений термін з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

4.3. Після внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

 
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
 
  1. Опублікувати це рішення у місячний термін з дня його прийняття у газеті «Нові горизонти».
     

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко