Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Протокол пленарного засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Протокол пленарного засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Протокол

пленарного засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

18 березня 2016року

 

11 година

зал засідань районної ради

      Засідання веде голова районної ради Мазуренко М.П.

   До районної ради обрано 27 депутатів. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 21 депутат. Відсутні 6 депутатів.

(список реєстрації присутніх на пленарному засіданні сесії депутатів додається)

    Запрошені на засідання: начальники відділів районної ради, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, організацій, установ, керівники політичних партій, які не є депутатами районної ради, представники учнівського самоврядування, окремі особи, зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

       У роботі пленарного засідання сесії районної ради беруть участь:

    Голова обласної ради Вдовенко І.С., голова районної державної адміністрації Куніцин В.М., депутат обласної ради Селянський В.М.

   Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії, за дорученням голови районної ради Мазуренка М.П., проводили депутати Головешко І.О., від фракції Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина», та  Поладін Л.М., від фракції «Радикальної партії Олега Ляшка».

Президія пленарного засідання сесії:

Мазуренко М.П., голова районної ради;

Дворецький В.М., заступник голови районної ради;

Вдовенко І.С., голова обласної ради;

Куніцин В.М., голова районної державної адміністрації;

Селянський В.М., депутат обласної ради.

       Депутати, більшістю голосів, в к л ю ч и л и  до порядку денного пленарного засідання питання:

       На пропозицію голови районної ради:

 • «Про схвалення Установчого договору Коропської районної ради, Коропської районної державної адміністрації, редакції районної газети «Нові горизонти»;
 • Про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки.
 • Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 50,3972 гектара, що передана в оренду громадянину Капиці Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту).

       на пропозицію районної державної адміністрації:

 • Про перейменування Свердловської загальноосвітньої шкли І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області у Деснянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області;

     та на пропозицію постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації

        в и к л ю ч и л и  з порядку денного пленарного засідання питання:

 • Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік.

       З обґрунтуванням пропозиції постійних комісій виступили голови постійних комісій Бондаренко В.М. і Головешко І.О.

       «Проти» голосували 2 депутати.

      Депутати одноголосно затвердили регламент пленарного засідання сесії районної ради.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жителів району Г.В. Самуся і Ю.П. Мальцева, які загинули, захищаючи суверенітет і незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції.

     Голова районної ради М.П. Мазуренко оголосив про реєстрацію депутатської фракції Політичної Партії «Наш Край», її керівника і уповноваженого представника у президії районної ради.

     Голова районної державної адміністрації Куніцин В.М. і голова районної ради Мазуренко М.П. вручили подяку голови обласної державної адміністрації Мироновій С.В., головному лікарю комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня».

 

Порядок денний пленарного засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання:

 1. Про внесення змін до рішення районної ради № 35 від 23 грудня 2015 року «Про Регламент районної ради сьомого скликання».
 2. Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.
 3. Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету у 2015 році.
 4. Про внесення змін до рішення районної ради № 13 від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».
 5. Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету.
 6. Про районну Програму забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки.
 7. Про районну Програму щодо погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт. Коропі.
 8. Про Програму розвитку безоплатної правової допомоги населенню Коропського району на 2016-2018 роки.
 9. Про районну Програму передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Коропського району, на 2016-2020 роки.
 10. Про внесення змін до рішення районної ради № 28 від 23 грудня 2015 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік».
 11. Про внесення змін до рішення районної ради № 23 від 23 грудня 2015 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2016 рік».
 12. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 червня 2015 року «Про районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки».
 13. Про внесення змін до рішення районної ради № 76 від 29 січня 2016 року «Про відзнаки районної ради».
 14. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.
 15. Про надання дозволу відділу освіти Коропської районної державної адміністрації на списання майна.
 16. Про перейменування Свердловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області у Деснянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області.
 17. Про затвердження Статуту загальноосвітнього навчального закладу «Деснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Коропської районної ради Чернігівської області.
 18. Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради у новій редакції.
 19. Про Редакційну раду комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення «Короп FM» Коропської районної ради.
 20. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 4,5047 гектара, розташованої на території Вишеньківської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), із земель державної власності, сільськогосподарського призначення для сінокосіння, яка надається в оренду громадянину Нереті Олександру Миколайовичу.
 21. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 50,3972 гектара, що передана в оренду громадянину Капиці Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту).
 22. Про продовження терміну дії контракту з директором Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» Мальцевим В.Ф.
 23. Про Положення про помічника-консультанта депутата районної ради.
 24. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів.
 25. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Коропська районна рада.
 26. Про схвалення Установчого договору Коропської районної ради, Коропської районної державної адміністрації, редакції районної газети «Нові горизонти».
 27. Про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки.
 28. Про виконання депутатського запиту депутата районної ради Головешка І.О. щодо необхідності встановлення дорожніх знаків «Діти» в зоні школи мистецтв по вул. ім. Шевченка в Коропі.
 29. Про Звернення депутатів Чернігівської районної ради щодо звільнення Надії Савченко.

    Різне.

Регламент пленарного засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 1. Для розгляду третього, п’ятого питань – до 15 хв. кожне.
 2. Для розгляду сьомого – десятого питань – до 10 хв. кожне.
 3. Для розгляду інших питань – до 7 хв. кожне
 4. Перерву в роботі сесії робити через кожні 2 години на 15 хвилин, в «Різному» – не більше 3 хвилин одному виступаючому, загальний час на розгляд в «Різному» – до 15 хвилин.

     Голова обласної ради Вдовенко І.С. виступив на пленарному засіданні сесії районної ради та вручив Почесну грамоту обласної ради депутату районної ради Демиденку П.М.

       Виступив голова районної державної адміністрації Куніцин В.М.

 

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 35 від 23 грудня 2015 року «Про Регламент районної ради сьомого скликання».

        На пропозицію голови районної ради Мазуренка М.П.:

      депутати одноголосно вирішили, відповідно до пункту 3 статті 35 Регламенту районної ради сьомого скликання, проекти рішень приймати як рішення ради без прийняття за основу за відсутності заперечень у депутатів;

      депутати одноголосно затвердили процедуру поіменного голосування при прийнятті рішення районної ради № 83 «Про внесення змін до рішення районної ради № 35 від 23 грудня 2015 року «Про Регламент районної ради сьомого скликання»

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №83, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

    Депутати одноголосно вирішили змінити черговість розгляду питань і наступним питанням заслухати питання «Про продовження терміну дії контракту з директором Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» Мальцевим В.Ф.»

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про продовження терміну дії контракту з директором Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» Мальцевим В.Ф.»

        Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №84, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

        Засідання веде заступник голови районної ради Дворецький В.М.

        У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 20 депутатів.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік» депутати одноголосно вирішили інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С. не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

     Запитань до начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С. не надійшло.

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №85, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету у 2015 році».

        Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №86, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 13 від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

        Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №87, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету» депутати одноголосно вирішили інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С. не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

      Запитань до начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С. не надійшло.

        Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №88, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про районну Програму забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки» депутати одноголосно вирішили інформацію заступника головного лікаря комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Сємєненко Н.Є. не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

     Запитань до заступника головного лікаря комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Сємєненко Н.Є. не надійшло.

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №89, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про районну Програму щодо погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт. Коропі» депутати одноголосно вирішили інформацію виконуючого обов’язки завідуючого сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Комара Ю.В. не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до виконуючого обов’язки завідуючого сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Комара Ю.В. не надійшло.

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №90, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про Програму розвитку безоплатної правової допомоги населенню Коропського району на 2016-2018 роки».

    По цьому питанню інформував також директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А.А. Єрмоленко.

     Директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Єрмоленко А.А відповів на запитання депутатів районної ради Демиденка П.М. і Колодка М.В.

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №91, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про районну Програму передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Коропського району, на 2016-2020 роки» депутати одноголосно вирішили інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тітової Л.В. не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

     Запитань до начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тітової Л.В. не надійшло.

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №92, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 28 від 23 грудня 2015 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №93, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 23 від 23 грудня 2015 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2016 рік».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №94, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 червня 2015 року «Про районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №95, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 76 від 29 січня 2016 року «Про відзнаки районної ради».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №96, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №97, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Курбанова О.М., по питанню «Про надання дозволу відділу освіти Коропської районної державної адміністрації на списання майна».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №98, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про перейменування Свердловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області у Деснянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №99, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження Статуту загальноосвітнього навчального закладу «Деснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Коропської районної ради Чернігівської області».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №100, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоровя «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради у новій редакції».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №101, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про Редакційну раду комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення «Короп FM» Коропської районної ради».

     Депутати погодили зміну, запропоновану президією районної ради щодо кандидатур складу редакційної ради комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення «Короп FM» Коропської районної ради.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №102, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника начальника відділу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Коропському районі Чернігівської області Кулик Н.О., по питанню «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 4,5047 гектара, розташованої на території Вишеньківської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), із земель державної власності, сільськогосподарського призначення для сінокосіння, яка надається в оренду громадянину Нереті Олександру Миколайовичу».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №103, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 50,3972 гектара, що передана в оренду громадянину Капиці Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №104, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про Положення про помічника-консультанта депутата районної ради».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №105, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №106, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Коропська районна рада».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №107, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про схвалення Установчого договору Коропської районної ради, Коропської районної державної адміністрації, редакції районної газети «Нові горизонти».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №108, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №109, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про виконання депутатського запиту депутата районної ради Головешка І.О. щодо необхідності встановлення дорожніх знаків «Діти» в зоні школи мистецтв по вул. ім. Шевченка в Коропі».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №110, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про Звернення депутатів Чернігівської районної ради щодо звільнення Надії Савченко».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №111, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

      По питанню «Різне» з інформаціями виступили:

 • заступник голови районної ради Дворецький В.М.;
 • депутат районної ради Колодко М.В.;
 • голова Коропської районної організації Товариства Червоного Хреста УкраїниСємєненко І.О.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко