Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Графік прийому громадян

Графік прийому громадян

Як подати письмове звернення до районної ради

Звернутися з письмовим зверненням до районної ради (відповідно до Закону України «Про звернення громадян») Ви можете за адресою: 16200, смт.Короп, вул. Кибальчича,1 Коропська районна рада, або ж передати його у загальний відділ виконавчого апарату районної ради .

 Графік

прийому громадян з особистих питань головою, заступником голови

Коропської районної ради, керуючим справами

виконавчого апарату районної ради

МАЗУРЕНКО МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ

Голова районної ради

Четвер

10.00 – 13.00

ДВОРЕЦЬКИЙ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови районної ради

Вівторок

П’ятниця

 

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

 

ДУДКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Середа

10.00 – 13.00

  

 

В усі інші робочі дні прийом громадян здійснюють начальники відповідних відділів виконавчого апарату районної ради.

Особистий прийом громадян керівництвом районної ради здійснюється за попереднім записом у приймальні районної ради. Телефон (04656) 2-15-96.

Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах із заявником.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у письмовій формі (заяві).

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

Загальний відділ виконавчого апарату районної ради здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян, інформує про це керівництво обласної ради.