Про Положення про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району

 

 

 

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

(двадцять п’ята сесія шостого скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

10 квітня 2014 року

смт.Короп

 

Про Положення про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району

  З метою подальшого удосконалення нормативно-правового акта Коропської районної ради з питань відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, відповідно до Порядку відчуження об’єктів державної власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року №803, Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року №1314, Положення з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 р. №611, інших законів та нормативно-правових актів з питань управління та відчуження майна, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

  1. Затвердити Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Коропського району (додається).
  2. Рекомендувати сільським, селищним радам прийняти відповідні рішення щодо врегулювання порядку відчуження та списання майна комунальної власності.
  3. Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26 грудня 2008 року «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Коропського району».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.
   

 Голова районної ради                                                                                  М.П.Мазуренко

Положення

Пояснювальна записка

до проекту рішення 25 сесії районної ради п’ятого скликання «Про Положення про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району»

 

Відділом комунального майна виконавчого апарату районної ради розроблено проект нормативно-правового акту районної ради «Про Положення про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району».

Так як даний нормативно-правовий акт регулює господарські та адміністративні відносини між районною радою та суб’єктами господарювання, буде застосовуватись неодноразово та діяти щодо невизначеного кола осіб, він є регуляторним актом і щодо нього застосовується регуляторна процедура. Тому ми внесли до вже існуючого раніше рішення районної ради від 26 грудня 2008 року, що стосується цього питання, зміни та доповнення і привели у відповідність до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зокрема, 1 лютого 2014 року у газеті «Нові горизонти» було опубліковано повідомлення про оприлюднення даного проекту регуляторного акта, а сам проект із відповідним аналізом регуляторного впливу був оприлюднений в мережі Інтернет на веб-сайті районної ради.

Протягом місяця приймалися зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб. По закінченню терміну прийняття — зауважень і пропозицій не надійшло.

Даний проект регуляторного акту розроблений з метою встановлення єдиного організаційно – правового механізму, який регулює відносини щодо відчуження та списання, а також контролю за відчуженням та списанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Реалізація запропонованого проекту регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат з районного бюджету.

Регуляторний акт набере чинності відповідно до законодавства на невизначений термін. Зміни та доповнення до нього будуть вноситися в разі змін чинного законодавства України.

З урахуванням вищевикладеного, пропонується прийняти рішення районної ради «Про Положення про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району».