Графік прийому громадян

Графік прийому виборців депутатами Коропської районної ради сьомого скликання

1 Бондаренко Володимир Миронович Перший понеділок місяця, приміщення старостатів, Поліське з 9.00 до 11,00 год, Рождественське з 11.00 до13.00 год, Атюша з 15.00 до 16,00 год., та за домовленістю
2 Боровик Олександр Володимирович Перший понеділок місяця, приміщення сільської ради, з 9.00 до 11,00 год., та за домовленістю
3 Головешко Іван Олексійович Останній четвер місяця, приміщення школи, кабінет директора, з 14.00 до 17.00 год., та за домовленістю
4 Дворецький Віктор Миколайович Приміщення районної ради, вівторок, п’ятниця, хз 10,00 до 13,00 год. Остання п’ятниця місяця, приміщення старостатів, Рижківського, з 14,00 до 15,00 год, Нехаївського, з 15,00 до 16, 00 год, Шабалинівського, з 16,00 до 17,00 год., та за домовленістю
5. Зикун Світлана Володимирівна Щосереди, приміщення сільської ради, з 15,00 до 17,00 год.
6 Зубок Світлана Іванівна Перша середа місяця, приміщення старостату, з 14,00 до 16,00 год.
7 Кава Олександр Васильович Перший і четвертий четвер місяця, приміщення старостату, з11.00-13.00, та за домовленістю
8 Колешня Надія Федорівна Остання середа місяця, приміщення сільської ради  з 9,00 до 12,00 год., та за домовленістю
9 Колешня Олександр Михайлович Останній понеділок місяця, приміщення сільської ради, з 12,00 до 15,00 год.
10 Колодко Микола Васильович Щоденно, кабінет начальника управління соціального захисту, з 10 до 12 год., друга і четверта п’ятниця, с.Нехаївка, приміщення старостату з 10,00 до 12,00 год., другий і четвертий четвер, Краснопілля, приміщення старостату, з 10,00 до 12,00 год.
11 Лабадин Раїса Миколаївна Щосереди, приміщення старостату, з 16.00 до 17,00 год, та за домовленістю
12 Мазуренко Михайло Павлович Приміщення районної ради, понеділок, четвер, з 10,00 до 13,00 год. Приміщення Понорницької селищної ради, четверта середа, з 14 до 16 год. та за домовленістю
13 Макаренко Анатолій Васильович Останній вівторок місяця, приміщення сільської ради, з 9.00 до 11,00 год, та за домовленістю
14 Михалишин Володимир Степанович Щопонеділка, приміщення старостату, з 9.00 до 10,00 год. та за домовленістю
15 Нікитенко Іван Володимирович Щосереди, приміщення сільської ради, з 9.00 до 10,00 год., та за домовленістю
16 Пантюх Віктор Володимирович Остання п’ятниця місяця, приміщення старостатів, Оболонського з 13 до 15 год, Городищенського з 15,00до 17,00 год., та за домовленістю
17 Пацюк Андрій Миколайович Третій вівторок місяця, селищна рада, з 10.00 до 12,00 год та за домовленістю
18 Перепадя Василь Олексійович Остання п’ятниця місяця, приміщення старостату, з 14.00 до 16,00 год., та за домовленістю
19 Поладін Людмила Миколаївна Останній вівторок місяця, приміщення старостату, з14,00 до 16,00 год. та за домовленістю
20 Рожок Наталія Володимирівна Щоп’ятниці, приміщення старостату з 15,00 до 17,00 год, та за домовленістю
21 Романченко Олександр Анастасійович Другий понеділок, приміщення старостату, з 11.00 до 12,00 год., та за домовленістю
22 Рулько Вадим Олександрович перший понеділок місяця, приміщення сільської ради, з 13,00 до 14,00 год., та за домовленістю
23 Скега В’ячеслав Михайлович Остання неділя місяця, приміщення сільської ради, з 10.00 до 13,00 год., та за домовленістю
24 Старовойт Олександр Петрович Щовівторка, будинок культури, з 12,00 до 16,00 год., та за домовленістю
25 Хабенко Віктор Михайлович Другий і четвертий вівторки місяця, приміщення старостату, з 9.00 до 11,00 год.,  та за домовленістю
26 Четверик Катерина Василівна Приміщення районної ради, щоденно з 10,00 до 13,00 год., щоп’ятниці, приміщення сільської ради, з 14,00 до 16,00 год.
27 Яцечко Юрій Миколайович Щочетверга, Риботинський навчально-виховний комплекс з 9.00 до 14,00 год, за домовленістю в Сохачівській сільській раді, та за домовленістю