Загальний список депутатів

СПИСОК ДЕПУТАТІВ

КОРОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

1. Бондаренко Володимир Миронович, громадянин України, народився 30 серпня 1954 року, освіта вища, член Аграрної партії України, пенсіонер, місце проживання: с.Атюша, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Районної партійної організації Аграрної партії України.

2. Боровик Олександр Володимирович, громадянин України, народився 02 квітня 1988 року, освіта вища, позапартійний, місце роботи: ТОВ «Авангардліс», посада: головний лісничий, місце проживання: с.Деснянське, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської районної організації політичної партії «Наш Край».

3. Головешко Іван Олексійович, громадянин України, народився 04 лютого 1957 року, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Коропська ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка І-ІІІ ступенів, директор, місце проживання: cмт.Короп, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

4. Зикун Світлана Володимирівна, громадянка України, народилася 10 вересня 1969 року, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Покошицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, заступник директора, місце проживання: с.Покошичі Коропський р-н., Чернігівська обл., обрана від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

5. Зубок Світлана Іванівна, громадянка України, народилася 22 березня 1972 року, освіта вища, позапартійна, Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропського району Чернігівської області, вчитель початкових класів, місце проживання: с.Вишеньки Коропський р-н., Чернігівська обл., обрана від Коропської районної організації політичної партії «Наш Край».

6. Кава Олександр Васильович, громадянин України, народився 11 травня 1957 року, освіта вища, член Політичної Партії «Опозиційний блок», пенсіонер, місце проживання: селище Короп, Чернігівська обл., обраний від територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний блок» у Коропському районі.

7. Колешня Надія Федорівна, громадянка України, народилася 23 грудня 1961 року, освіта середня спеціальна, позапартійна, Мезинська сільська рада, бібліотекар, місце проживання: с.Мезин, Коропський р-н., Чернігівська обл., обрана від Коропської районної у Чернігівській області організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

8. Колешня Олександр Михайлович, громадянин України, народився 15 лютого 1968 року, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», ПОСП «Перемога», директор, місце проживання: с.Свердловка, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

9. Колодко Микола Васильович, громадянин України, народився 11 липня 1959 року, освіта вища, позапартійний, управління соціального захисту населення Коропської районної державної адміністрації, начальник, місце проживання: смт.Короп, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської районної організації політичної партії «Наш Край».

10. Лабадин Раїса Миколаївна, громадянка України, народилася 03 березня 1971 року, освіта вища, позапартійна, районний архів Коропської районної державної адміністрації, начальник, місце проживання: с.Жовтневе, Коропський р-н, Чернігівська обл., обрана від Коропської районної організації Політичної партії «Сила і Честь».

11. Мазуренко Михайло Павлович, громадянин України, народився 22 червня 1970 року, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Коропська районна рада, голова, місце проживання: cмт.Короп, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

12. Макаренко Анатолій Васильович, громадянин України, народився 03 вересня 1966 року, освіта вища, позапартійний, Радичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: с.Радичів, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

13. Михалишин Володимир Степанович, громадянин України, народився 08 травня 1966 року, освіта вища, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», СТОВ «Агрольон», директор, місце проживання: с.Вільне, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської районної в Чернігівській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» .

14. Нікитенко Іван Володимирович, громадянин України, народився 20 січня 1967 року, освіта вища, позапартійний, ФГ «Вербівське», голова, місце проживання: с.Верба, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської районної організації політичної партії «Наш Край».

15. Пантюх Віктор Володимирович, громадянин України, народився 01 січня.1959р., освіта вища, член Аграрної партії України, товариство з обмеженою відповідальністю «Дружба», голова, місце проживання: с.Городище Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Районної партійної організації Аграрної партії України.

16. Пацюк Андрій Миколайович, громадянин України, народився 27 квітня 1977 року, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт.Короп, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

17. Перепадя Василь Олексійович, громадянин України, народився 16 березня 1970 року, освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, місце проживання: смт.Короп, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

18. Поладін Людмила Миколаївна, громадянка України, народилася 24 липня 1973 року, освіта вища, член Радикальної Партії Олега Ляшка, Районний центр дитячої та юнацької творчості, керівник гуртків, місце проживання: смт.Короп, Коропський р-н., Чернігівська обл., обрана від Коропської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

19. Рожок Наталія Володимирівна, громадянка України, народилася 06 квітня 1973 року, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: с.Оболоння, Коропський р-н., Чернігівська обл., обрана від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

20. Романченко Олександр Анастасійович, громадянин України, народився 22 листопада 1955 року, освіта вища, позапартійний, місце роботи Коропський район електричних мереж, директор, місце проживання: селище Короп, Чернігівська обл. Обраний від Коропської районної організації політичної партії «Наш Край».

21. Рулько Вадим Олександрович, громадянин України, народився 05 грудня 1981 року, освіта вища, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», ФГ ДЕСНА РВ, голова, місце проживання: с.Сохачі Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської районної в Чернігівській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

22. Скега В’ячеслав Михайлович, громадянин України, народився 16 грудня 1974 року, освіта середня, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Розльотівський водопровід, слюсар, місце проживання: с.Розльоти, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Коропської районної в Чернігівській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

23. Старовойт Олександр Петрович, громадянин України, народився 19 лютого 1970 року, освіта вища, позапартійний, Крисківський будинок культури, директор, місце проживання: с.Криски, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

24. Хабенко Віктор Михайлович, громадянин України, народився 16 жовтня 1964 року, середня спеціальна, член Аграрної партії України, місце роботи: територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації, посада: соціальний робітник, місце проживання: с.Рижки, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від Районної партійної організації Аграрної партії України.

25. Четверик Катерина Василівна, громадянка України, народилася 14 червня 1967 року, освіта вища, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», помічник-консультант народного депутата, місце проживання: смт.Короп Коропський р-н., Чернігівська обл., обрана від Коропської районної в Чернігівській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

26. Яцечко Юрій Миколайович, громадянин України, народився 24 липня 1982 року, освіта вища, член Політичної Партії «Опозиційний блок», Коропська районна рада, головний спеціаліст, місце проживання: с.Риботин, Коропський р-н., Чернігівська обл., обраний від територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний блок» у Коропському районі.