Результати поіменного голосування за рішення 19 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 26 липня 2017 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п

прізвище, ім’я, по батькові

номер рішення

310

311 312 313 314 315 316 317 318

319

1 Бондаренко Володимир Миронович

за

за за за за за за за за

за

2 Боровик Олександр Володимирович

за

за за за за за за за за

за

3 Головешко Іван Олексійович

в

в в в в в в в в

в

4 Дворецький Віктор Миколайович

за

за за за за за за за за

за

5 Зикун Світлана Володимирівна

за

за за за за за за за за

за

6 Зубок Світлана Іванівна

в

в в в в в в в в

в

7 Кава Олександр Васильвич

за

за за за за за за

за

за

за

8 Колешня Надія Федорівна

в

в в в в в в в

в

в

9 Колешня Олександр Михайлович

за

за за за за за за за за

за

10 Колодко Микола Васильович

за

за за за за за за за за

за

11 Лабадин Раїса Миколаївна

за

за за за за за за за за

за

12 Мазуренко Михайло Павлович

за

за за за за за за за за

за

13 Макаренко Анатолій Васильович

в

в в в в в в в в

в

14 Михалишин Володимир Степанович

за

за за за за за за за за

за

15 Нікитенко Іван Володимирович

за

за за за за за за за за

за

16 Пантюх Віктор Володимирович

за

за за за за за за за за

за

17 Пацюк Андрій Миколайович

в

в в в в в в в

в

в

18 Перепадя Василь Олексійович

за

за за за за за за за за

за

19 Поладін Людмила Миколаївна

за

за за за за за за за за

за

20 Рожок Наталія Володимирівна

за

за за за за за за за за

за

21 Романченко Олександр Анастасійович

в

в в в в в в в в

в

22 Рулько Вадим Олександрович

в

в в в в в в в

в

в

23 Скега В’ячеслав Михайлович

за

за за за за за за за за

за

24 Старовойт Олександр Петрович

за

за за за за за за за за

за

25 Хабенко Віктор Михайлович

за

за за за за за за за за

за

26 Четверик Катерина Василівна

за

за за за за за за за за

за

27 Яцечко Юрій Миколайович

за

за за за за за за за за

за

Депутати, що рахували голоси»   _________________________  ( Боровик О.В.)

                                                                               підпис                         прізвище, ініціали

                                                           ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                               підпис                          прізвище, ініціали

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 26 липня 2017 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п

прізвище, ім’я, по батькові

номер рішення

320

321 322 323 324 325 326 327 328

329

1 Бондаренко Володимир Миронович

за

за за за за за за за за

за

2 Боровик Олександр Володимирович

за

за за за за за за за за

за

3 Головешко Іван Олексійович

в

в в в в в в в в

в

4 Дворецький Віктор Миколайович

за

за за за за за за за за

за

5 Зикун Світлана Володимирівна

за

за за за за за за за за

за

6 Зубок Світлана Іванівна

в

в в в в в в в в

в

7 Кава Олександр Васильвич

за

за за за за за за за за

за

8 Колешня Надія Федорівна

в

в в в в в в в в

в

9 Колешня Олександр Михайлович

за

за за за за за за за за

за

10 Колодко Микола Васильович

за

за за за за за за за

за

за

11 Лабадин Раїса Миколаївна

за

за за за за за за за

за

за

12 Мазуренко Михайло Павлович

за

за за за за за за за

за

за

13 Макаренко Анатолій Васильович

в

в в в в в в в в

в

14 Михалишин Володимир Степанович

за

за за за за за за за

за

за

15 Нікитенко Іван Володимирович

за

за за за за за за за за

за

16 Пантюх Віктор Володимирович

за

за за за за за за за за

за

17 Пацюк Андрій Миколайович

в

в в в в в в в в

в

18 Перепадя Василь Олексійович

за

за за за за за за за за

за

19 Поладін Людмила Миколаївна

за

за за за за за за за за

за

20 Рожок Наталія Володимирівна

за

за за за за за за за за

за

21 Романченко Олександр Анастасійович

в

в в в в в в в в

в

22 Рулько Вадим Олександрович

в

в в в в в в в в

в

23 Скега В’ячеслав Михайлович

за

за за за за за за за

за

за

24 Старовойт Олександр Петрович

за

за за за за за за за за

за

25 Хабенко Віктор Михайлович

за

за за за за за за за за

за

26 Четверик Катерина Василівна

за

за за за за за за за за

за

27 Яцечко Юрій Миколайович

за

за за за за за за за за

за

Депутати, що рахували голоси»   _________________________  ( Боровик О.В.)

                                                                               підпис                         прізвище, ініціали

                                                           ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                               підпис                          прізвище, ініціали

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 26 липня 2017 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п

прізвище, ім’я, по батькові

номер рішення

330

331 332

333

           
1 Бондаренко Володимир Миронович

за

за за

за

       
2 Боровик Олександр Володимирович

за

за

за

за

       
3 Головешко Іван Олексійович

в

в в

в

       
4 Дворецький Віктор Миколайович

за

за за

за

       
5 Зикун Світлана Володимирівна

за

за за

за

       
6 Зубок Світлана Іванівна

в

в в

в

       
7 Кава Олександр Васильвич

за

за

за

за

       
8 Колешня Надія Федорівна

в

в в

в

       
9 Колешня Олександр Михайлович

за

за за

за

       
10 Колодко Микола Васильович

за

за

за

за

       
11 Лабадин Раїса Миколаївна

за

за у

за

       
12 Мазуренко Михайло Павлович

нг

за за

за

       
13 Макаренко Анатолій Васильович

в

в

в

в

       
14 Михалишин Володимир Степанович

за

за

за

за

       
15 Нікитенко Іван Володимирович

за

за за

за

       
16 Пантюх Віктор Володимирович

за

за за

за

       
17 Пацюк Андрій Миколайович

в

в в

в

       
18 Перепадя Василь Олексійович

за

за

за

за

       
19 Поладін Людмила Миколаївна

за

за за

за

       
20 Рожок Наталія Володимирівна

за

за

за

за

       
21 Романченко Олександр Анастасійович

в

в в

в

       
22 Рулько Вадим Олександрович

в

в в

в

       
23 Скега В’ячеслав Михайлович

за

за за

за

       
24 Старовойт Олександр Петрович

за

за за

за

       
25 Хабенко Віктор Михайлович

за

за

за

за

       
26 Четверик Катерина Василівна

за

за

за

за

       
27 Яцечко Юрій Миколайович

за

за

за

за

       

Депутати, що рахували голоси»   _________________________  ( Боровик О.В.)

                                                                               підпис                         прізвище, ініціали

                                                           ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                               підпис                          прізвище, ініціали

Номери рішень

дев’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання 26 липня 2017 року

  1. Про виконання районного бюджету за два квартали 2017 року.
  2. Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за два квартали 2017 року.
  3. Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету.
  4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №226 «Про районний бюджет на 2017 рік».
  5. Про районну Програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки.
  6. Про районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки.
  7. Про внесення змін до рішення районної ради №15 від 23 грудня 2015 року «Про районну Програму «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів» на 2016-2020 роки».
  8. Про внесення змін до рішення районної ради №228 від 23 грудня 2016 року «Про Програму фінансової підтримки діяльності Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення — Короп ФM» Коропської районної ради на 2017 рік».
  9. Про внесення змін до рішення районної ради №229 від 23 грудня 2016 року «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2017 рік».
  10. Про внесення змін до рішення районної ради №230 від 23 грудня 2016 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2017 рік».
  11. Про внесення змін до рішення районної ради № 239 від 23 грудня 2016 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 рік».
  12. Про фінансовий план комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради на 2018 рік.
  13. Про фінансовий план комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на 2018 рік.
  14. Про фінансовий план комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» на 2018 рік.
  15. Про передачу в оренду окремих приміщень.
  16. Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради.
  17. Про безоплатну передачу земельної ділянки.
  18. Про погодження списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району Коропському спеціалізованому лісогосподарському комунальному підприємству «Агролісгосп».
  19. Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».
  20. Про структуру та кількісний склад виконавчого апарату районної ради.
  21. Про надання відпустки голові районної ради.
  22. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, загальною площею 0,7444 гектара, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району, Чернігівської області яка надається в оренду строком на 7 років громадянину Пацюку Олександру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  23. Про виконання депутатського запиту депутата районної ради Лабадин Р.М., щодо функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша-Рождественське-Короп».
  24. Про виконання рішень районної ради.