Про внесення змін до рішення районної ради № 239 від 23 грудня 2016 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 рік»

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( дев’ятнадцята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   320

26 липня 2017 року

смт. Короп

Про внесення змін до рішення районної ради № 239 від 23 грудня 2016 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 рік»

    З метою забезпечення організації та проведення на належному рівні відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2017 рік, упорядкування використання коштів на зазначені цілі, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Внести зміни до Програми відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 рік», зокрема:
  • розділ «Фінансове забезпечення» викласти в новій редакції: «Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету у розмірі 172500 грн. (112 000 грн. кошторисних призначень відділу культури і туризму районної державної адміністрації, 60 500грн. – районної державної адміністрації) для виконання заходів по відзначенню пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 рік».
  •  доповнити розділ «Заходи з відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 рік» рядком п’ятнадцятим наступного змісту:
Дата Знаменний період, річниця Орієнтовна сума коштів на відзначен-ня подій,свят,ювілеїв (розпорядник коштів) Виконавець Термін виконання
Серпень Заходи з відзначення 15-річчя створення літератур-но-мистецького клубу «Первоцвіти Коропщини» 5 000 грн. (відділ культури та туризму районної державної адміністрації) Відділ культури та туризму районної державної адміністрації Серпень
  1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування Програми з врахуванням внесених змін

Голова районної ради                                                                               М.П. Мазуренко