Увага! Повідомлення!

Коропська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради з питань юридичного забезпечення та комунального майна.

Додаткова інформація, щодо функціональних обовʼязків, умов оплати праці надається організаційним відділом районної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, володіння українською мовою, відсутність обмежень пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби.

Термін прийняття документів — протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Звертатись до конкурсної комісії з 08 до 17 години, (крім вихідних днів), за адресою смт Короп, вул. ім. Кибальчича, 1, районна рада. Телефони для довідок: 2-15-96, 2-14-98.

Трекбэк с Вашего сайта.