Відбулась тридцять дев’ята сесія районної ради сьомого скликання

25 жовтня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради і пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко. У роботі сесії взяла участь заступниця голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй.

Робота пленарного засідання сесії розпочалася із привітань ювілярів: депутатів районної ради Зикун Світлани Володимирівни та Бондаренка Володимира Мироновича, знану в районі та за його межами Сагань Любов Пилипівну, голову районної ради 23 скликання, почесного громадянина Коропського району Пилипця Івана Миколайовича.

В ході роботи пленарного засідання районна рада заслухала та прийняла рішення по ряду бюджетних питань, про які інформувала начальниця фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк. Голови постійних комісій прозвітували перед радою про їх діяльність.

У зв’язку з розширенням орендованих площ, внесені зміни до районної Програми підтримки комунальної установи «Трудовий архів» на 2019 рік  в частині збільшення фінансування Програми. Також були прийняті три звернення: Звернення районної ради до Прем’єр-міністра України О.В.Гончарука,народного депутата України М.С.Зуєва щодо фінансової забезпеченості галузей освіти, культури району; Звернення районної ради до Прем’єр-міністра України О.В.Гончарука, Міністра охорони здоров’я України З.С.Скалецької, народного депутата України М.С.Зуєва щодо фінансової забезпеченості медичної галузі району; Звернення районної ради до Коропського селищного голови Журавля В.І. щодо передачі закладів культури до комунальної власності селищної ради.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.