Увага! Оголошення!

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності для проведення незалежної оцінки майна

Назва об’єктів оцінки:

1) Майно комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня», що знаходиться за адресою: Чернігівська область, смт Короп, вул. Чернігівська, 56;

Балансоутримувач: КЗ «Коропська центральна районна лікарня»

Мета проведення оцінки: визначення вартості майна для проведення процедури реорганізації

Претенденти подають замовнику конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

• заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента — юридичної особи);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються для незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, який не повинен перевищувати 20 календарних днів.

Конкурс відбудеться в приміщенні КЗ «Коропська центральна районна лікарня» (кабінет головного лікаря» 17 жовтня 2019 р. о 10-00 год. за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 56.

Документи приймаються по 16 жовтня 2019 р. (включно) за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 56.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати у бухгалтерії КЗ «Коропська центральна районна лікарня» за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 56 або за телефоном: 2-14-97.

Перелік майна для експертної оцінки

Трекбэк с Вашего сайта.