Урочистості з нагоди визволення Коропщини від фашистських загарбників та Дня партизанської слави

У районі проходять урочисті заходи з нагоди 79 річниці визволення Коропщини від фашистських загарбиків та Дня партизанської слави.

Сьогодні заступник голови районної ради Олександр Романченко, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй, керівництво Коропської селищної ради, ветерани, представники громадськості, установ, підприємств та організацій району, політичних партій та громадських організацій взяли участь у мітингу, що проходив у Коропі біля меморіалу «Скорботна Мати».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у роки війни. До пам’ятних знаків присутні поклали квіти.

Мітинги та покладання квітів пройшли у всіх сільських, селищних радах, старостатах району.

Організаційний відділ виконавчого апарату Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.