Вітаємо!

Почесною Грамотою районної ради нагороджений Лебедь Петро Степанович, тракторист Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня працівника лісу.

Подяка голови районної ради оголошена Семенцову Владиславу Валентиновичу, робітнику лісу Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня працівника лісу.

Подяка голови районної ради оголошена Величку Олександру Івановичу, ліснику Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня працівника лісу.

Трекбэк с Вашего сайта.