Відбулась тридцять восьма сесія районної ради сьомого скликання

16 серпня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради і пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко. У роботі сесії взяв участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Районна рада заслухала та прийняла рішення по питанню виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік за підсумками І півріччя, про яке інформував виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

По ряду бюджетних питань інформувала начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк.

Прийняті, також, рішення про фінансові плани на комунальних підприємств на 2020 рік. Фінансові плани представляли керівники комунальних підприємств Оксана Мальцева, Оксана Горбач, Юрій Федяй.

Внесені зміни до районних цільових Програм в частині збільшення фінансування заходів Програм. Районна рада затвердила  список присяжних Коропського районного суду.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.