Засідання президії районної ради

Засідання президії районної ради провів заступник голови районної ради Олександр Романченко. Депутати-члени президії узгодили питання чергової тридцять восьмої сесії районної ради.

Зокрема питання ходу виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік за підсумками І півріччя, про яке інформував виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Рекомндовані до затвердження ряд питань районного бюджету, фінансові плани комунальних підприємств районної ради, по яких інформували: начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Вовк, керівники комунальних підприємств Оксана Мальцева, Оксана Горбач, Юрій Федяй. Рекомендовано внести зміни до районних цільових Програм та затвердити список присяжних Коропського районного суду.

Президія рекомендувала постійним комісіям районної ради розробити та внести пропозиції щодо питань порядку денного на затвердження депутатами.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.