Вшанування Героя

У трагічну річницю, п’ятиріччя загибелі атюшанина Станіслава Ковтуна біля меморіального комплексу героїчним односельцям в Атюші, відбувся спомин і вшанування пам’яті нашого земляка.

Все сталося в бою під містом Шахтарськ. Снайперська куля обірвала молоде життя. Станіслав захищав територіальну цілісність України.

Відкриваючи мітинг атюшівський староста Станіслав Пилипець сказав, що день коли Атюша втратили свого земляка, десантника 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної роти, став сумним для району.

Голова районної ради Михайло Мазуренко сказав, що найбільш достойним поступком справжнього чоловіка і патріота своєї Батьківщини у такий відповідальний час – стати на її захист. І, на жаль, першими гинуть найкращі.

Станіслав Ковтун – це приклад мужності, сміливості, патріотизму для всіх нас. Він хотів бачити Україну мирною і квітучою.

Учасники мітингу вклонилися матері воїна, вшанували пам’ять Хвилиною Мовчання, поклали квіти до меморіалу.

А учні школи, яка носить ім’я Станіслава Ковтуна, провели патріотичну акцію «Хай буде мир».

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.