Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби України.

Служба державі здавна вважається престижною і, разом з тим, дуже відповідальною.

Державний службовець – професія, яка зобов’язує до компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі служіння народу України. Зобов’язує до персональної відповідальності за стан справ у державі. Адже ви уповноважені управляти нею. Це реальність і вимога нашого життя, а не високі слова.

Ви всі, шановні, очолюєте одну з найважливіших структур, що забезпечує проведення державної політики у районі. І від кожного з вас, від вашого професіоналізму, чесності виваженості і патріотизму залежить авторитет нашої влади. А це висока відповідальність, висока суспільна і громадська місія.

Бажаю Вам бути сповненими творчим натхненням, невичерпною життєвою енергією, ентузіазмом і добром. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, злагоди і впевненості у завтрашньому дні.

Плідної Вам праці на благо і для зростання добробуту нашого народу, на благо нашої Держави – України.

Голова районної ради                           М.П. Мазуренко

Трекбэк с Вашего сайта.