Вітаємо!

Почесною грамотою районної ради і районної державної адміністрації нагороджена Булгакова Людмила Миколаївна, начальник загального відділу, по роботі з персоналом та контролю апарату Коропської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби.

Почесною грамотою районної ради нагороджена Мальцева Людмила Юріївна, головний державний соціальний інспектор Управління соціального захисту населення Коропської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби.

Подяка голови районної ради оголошена Завгородньому Ігорю Вікторовичу, головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коропської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби.

Трекбэк с Вашего сайта.