До відома депутатів районної ради

Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 27 червня 2019 року об 11 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд вносяться питання:

1. Про направлення асигнувань за рахунок вільних залишків бюджетних коштів районного бюджету.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради № 618 від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
  3. Про внесення змін до рішення районної ради № 493 від 20 липня 2018 року «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі».
  4. Про надання відпустки голові районної ради.
  5. Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Президента України щодо призначення голови Коропської районної державної адміністрації.
  6. Про виконання рішень районної ради.

Голова районної ради                                       М.П. Мазуренко

Трекбэк с Вашего сайта.