20 червня 2019 року в Чернігові відбудуться відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації Фондом соціального страхування України у 2019 році проводиться VІI Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Організаційним комітетом під керівництвом начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимира Нашиванька спільно з «Фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» визначено проведення 20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів відбірних змагань Спартакіади серед потерпілих  на виробництві, що проживають в Чернігівській області.

У відбірних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу» в 2018 році взяли участь майже 120 учасників змагань з усієї Чернігівської області, в яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги.

Команда відділення здобула 6 медалей: 2 золоті,3 срібні і 1 бронзова.

Переможці та призери обласних відбірних змагань отримали свої  заслужені нагороди: дипломи, медалі та цінні подарунки.

Усіх охочих взяти участь у відбірних змаганнях просимо звертатись до Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівгівській області.

Микола Литвин, начальник Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Трекбэк с Вашего сайта.