Засідання сесії районної ради

Засідання тридцять шостої сесії районної ради провів заступник голови районної ради Олександр Романченко.

Депутати заслухали та прийняли рішення по  питанню виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2017-2019 роки. Про хід виконання Програми інформував начальник Коропського відділення поліції Бахмацького відділу поліції Головного управління національної поліції України у Чернігівській області Валерій Зощенко.

Прийняті рішення щодо питань виконання районного бюджету та внесення змін до районного бюджету по яких інформувала начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк та по ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад району.

Сесія районної ради призначила технічним директором комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення — Короп ФM» Оксану Горбач і затвердила редакційну раду районного радіомовлення до якої обрані депутати Іван Головешко і Олександр Романченко.

Одноголосно прийняте Звернення районної ради до народного депутата України А.С. Євлахова, Міністра інфраструктури України В.В. Омеляна, голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.П. Кравцова, голови обласної державної адміністрації О.П. Мисника, щодо поновлення вантажної роботи на залізничній станції Алтинівка.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.