Засідання президії районної ради

Засідання президії районної ради провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

Депутати-члени президії узгодили питання виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2017-2019 роки. Про хід виконня Програми інформував заступник начальника Коропського відділення поліції Бахмацького відділу поліції Головного управління національної поліції України у Чернігівській області Роман Чернявський.

Питання виконання районного бюджету та внесення змін до районного бюджету, по яких інформувала начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк.

Ряд питань управління майном спільної власності територіальних громад району, по яких інформували головний лікар комунального закладу «Центральна районна лікарня» Стефанія Миронова,, директор комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради Оксана Мальцева.

Президія рекомендує призначити технічним директором комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення — Короп ФM» Оксану Горбач. Рекомендовано, також, прийняти Звернення районної ради до народного депутата України А.С. Євлахова, Міністра інфраструктури України В.В. Омеляна, голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.П. Кравцова, голови обласної державної адміністрації О.П. Мисника, щодо поновлення вантажної роботи на залізничній станції Алтинівка.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.