Щодо підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення

На виконання законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпоряджень Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами) та від 18 липня 2018 року №504-р «Про проведення пробного перепису населення» управлінням статистики у Менському районі розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

Проводиться перевірка стану адресного господарства у містах та селищах міського типу. Особливу увагу буде зосереджено на наявність аншлагів (табличок із назвами вулиць, номерних знаків) на житлових та нежитлових будинках; наявність на аншлагах нових назв вулиць, які були перейменовані. Аншлаги з назвами вулиць обов’язково  повинні бути на початку і в кінці вулиці, а також на будинках, які знаходяться на перехрестях вулиць. Про результати перевірок буде проінформовано додатково.

Основним масштабним заходом у 2019 році буде організація робіт зі  складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах і списків сільських населених пунктів. Це один із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості складання цих списків залежить  правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти обліку населення під час Всеукраїнського перепису населення.

У зв’язку з цим просимо до 17 травня 2019р.  надати інформацію щодо переліку  та  дати затвердження в установленому порядку меж міських  населених пунктів  Вашого району (міст та селищ міського типу).

Також просимо повідомити чи не передбачаються найближчим часом або напередодні проведення ВПН-2020 зміни категорій окремих населених пунктів, тобто віднесення сільських населених пунктів до категорії міських і навпаки – міських до сільських.

Відповідь можете надіслати на електронну адресу   управління статистики у Менському районі E-mail: stat230@chernigivstat.gov.ua.

Дякуємо за співпрацю.

Начальник                                                                                           О. Г. Таран

Трекбэк с Вашего сайта.