Короп відзначив свято Перемоги

Святкова хода та мітинг біля меморіалу Скорботна Мати пройшли у Коропі 9 травня з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Все, що пов’язане зі страшним словом «Війна» і священним для кожного жителя району – «Перемога» − не підлягає забуттю. День 9 травня завжди буде викликати в нас почуття безмежної радості й гордості за наш народ.

Свято Перемоги одне з найвеличніших свят нашої історії. Це особлива подія одночасно і радісна, і трагічна, враховуючи велику ціну заплачену нашим народом в боротьбі з нацизмом у роки Другої світової війни. Перемога виміряна мільйонами життів Українських синів і доньок. У цьому скорботному списку — більше 8 тисяч жителів Коропського району.

— Біля меморіалу «Скорботна Мати», на цьому святому місці нашого селища, ми згадуємо тих, чиє життя забрала війна, уславляємо тих, хто самовіддано працював, наближаючи перемогу над жорстоким ворогом, хто на тимчасово окупованих територіях боровся з нацистами в підпіллі та партизанських загонах, — сказав у виступі на мітингу голова районної ради Михайло Мазуренко.

Присутні, Хвилиною Мовчання, вшанували світлу пам’ять тих, хто пропав безвісти, хто був замучений у фашистських катівнях та концтаборах, хто помер в мирний повоєнний час від фронтових ран, перенесених хвороб.

Синівська пам’ять та глибока повага до безсмертного подвигу ветеранів, які здобули Велику Перемогу у криваві роки війни.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.