Свято Перемоги

Сьогодні, напередодні 74-ої річниці Великої Перемоги нашого народу над нацизмом у роки Другої світової війни і в День пам’яті та примирення голова районної ради Михайло Мазуренко, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Козуб, селищний голова Віктор Журавель, громадськість району, ветерани, взяли участь у заходах з нагоди цих дат.

Учасники заходів поклали квіти та до меморіального знаку мирним жителям Коропа, яких окупанти розстрілювали у лісі біля Коропа.

На вшанування загиблих, на воду Десни, був спущений вінок.

У с.Оболонні, біля меморіального комплексу «Оболонський плацдарм» пройшов мітинг.

Присутні вшанували світлу пам’ять всіх хто поліг у тій страшній війні, Героїв – визволителів які одержали перемогу над жорстоким ворогом за нашу незалежність і свободу.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.