Відбулась тридцять пʼята сесія районної ради сьомого скликання

29 березня 2019 року відбулись засідання постійних комісії і пленарне засідання тридцять пʼятої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів заступник голови районної ради Олександр Романченко.

У роботі сесії взяв участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб і депутат обласної ради Володимир Селянський.

Районна рада заслухала та прийняла рішення по бюджетним питанням, про які інформувала начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк, внесла зміни до Районної цільової Програми безкоштовного харчування дітей шкільного віку.

Прийняті ряд рішень галузі охорони здоровʼя, по яким з інформацією виступила головний лікар комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Стефанія Миронова.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.