Засідання президії районної ради

Засідання президії районної ради провів сьогодні заступник голови районної ради Олександр Романченко.

Депутати-члени президії узгодили питання районного бюджету, організації виконання районної цільової Програми галузі освіти, управління майном спільної власності територіальних громад району медичної галузі, врегулювання земельних відносин, по яких інформували начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Вовк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Чернявська, головний лікар комунального закладу «Центральна районна лікарня» Стефанія Миронова.

Президія рекомендувала постійним комісіям районної ради розробити та внести пропозиції щодо питань порядку денного на затвердження депутатами.

Організаційний відділ виконавчого апарату Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.