Сход у Райгородку

У територіальних громадах Коропського району розпочались загальні збори громадян за місцем постійного проживання, чи як прийнято їх  називати – сходи. Збори громадян відбулись у територіальній громаді Райгородоцької сільської ради. В них взяв участь заступник голови районної ради Олександр Романченко.

Жителі громади позитивно оцінили діяльність сільського голови Наталії Єрмоленко. Громада функціонально спроможна. У 2018 році зусиллями громади зроблено немало добрих справ і сільська голова вирішує багато питань своїх виборців. Однак проблеми співіснування мешканців виникають.

Так на наступний рік завданнями визначені: утримання вуличного освітлення, ремонт комунальних доріг, і на жаль болючими для громади є побутові відходи, простіше сміття, що викидається громадянами у не відведених місцях.

Як наголосив у своєму виступі заступник голови районної ради Олександр Романченко — це справа культури кожного громадянина.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, депутат районної ради Микола Колодко надав пояснення щодо умов соціального забезпечення окремих категорій населення.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.