Відбулась тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання

22 лютого 2019 року відбулись засідання постійних комісії і пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

У роботі сесії взяв участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб і депутат обласної ради Володимир Селянський.

Районна рада заслухала та прийняла рішення по публічному Звіту виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Кузуба В.М. про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2018 року.

По блоку питань районного бюджету інформувала заступник начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Світлана Черняк.

Районна рада прийняла також рішення по соціальним Програмам, про які інформував депутат районної ради Микола Колодко та по програмам галузі охорони здоров’я. На сесії про них інформував головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Сємака.

Керівники комунальних підприємств Оксана Мальцева, Оксана Горбач, Юрій Федяй, Віктор Мальцев відзвітували про результати роботи у 2018 році.

Районною радою прийняті рішення по ряду питань управління майном спільної власності сіл, селищ району.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.