День Героїв Небесної Сотні

Громадськість Коропа вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час революції Гідності, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи права і свободу.

Любов до вітчизни, бажання жити у вільній країні. За це став народ України. Спочатку вони вимагали вибору, а потім, на жаль, довелось відстоювати право на життя. Більше сотні наших громадян загинули на Майдані, вулицях Грушевського, Інститутській. Їхні імена назавжди вкарбовані в пам’ять українців, стали символом утвердження віковічного прагнення нашого народу до свободи, справжніх демократичних цінностей.

Продовжили боротьбу героїв Майдану і віддали житя за єдину, неподільну і вільну Україну наші воїни-герої боях під Донецьком, Луганськом, Дебальцевим, Іловайськом, Краматорськом, Маріуполем. Честь, шана і світла їм пам’ять.

Керівники району, присутні на мітингу схилили голови в скорботі і Хвилиною Мовчання вшанували світлу пам’ять українських патріотів, що загинули за нашу Державу. До Меморіалу присутні поклали квіти.

Організаційний відділ виконавчого апарату Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.