Засідання президії районної ради

20 лютого голова районної ради Михайло Мазуренко провів засідання президії районної ради, на якому були розглянуті питання порядку денного чергової тридцять четвертої сесії районної ради.

Депутати, члени президії заслухали інформацію виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Віктора Кузуба, який брав участь у засіданні, щодо звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2018 року. Заступник начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Світлана Черняк інформувала по ряду питань районного бюджету.

Погоджено, також, внесення змін до ряду соціальних Програм та прийняття районною радою Програми медичного забезпечення населення району. Члени президії рекомендували затвердити звіти керівників комунальних підприємств за 2018 рік. По окремим проблемам врегулювання майнових відносин президія рекомендувала постійним комісіям розробити та внести пропозиції на затвердження районної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.