До відома депутатів районної ради

22 лютого 2019 року об 11 годині в залі засідань районної ради скликається тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання.

На розгляд виносяться питання:

1. Публічний Звіт виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2018 року.
  2. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
  3. Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету у 2018 році.
  4. Про направлення асигнувань за рахунок вільних залишків бюджетних коштів районного бюджету.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради №618 від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
  6. Про внесення змін до рішення районної ради №372 від 22 грудня 2017 року «Про районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки».
  7. Про внесення змін до рішення районної ради № 588 від 30 листопада 2018 року «Про районну Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2019-2020 роки».
  8. Про районну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2019-2020 роки.
  9. Про звіт директора комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради про виконання фінансового плану за підсумками 2018 року.
  10. Про звіт технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради за 2018 рік.
  11. Про звіт начальника комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» про виконання фінансового плану за підсумками 2018 року.
  12. Про звіт директора Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» про виконання фінансового плану за підсумками 2018 року.
  13. Про норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств районної ради на 2019 рік.
  14. Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на 2019 рік.

Інші питання.

Голова районної ради                                      М.П. Мазуренко