Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 січня 2019 року

Обсяги невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 січня 2019 року зафіксовано на рівні 17,2 млн.грн.

Дві третини загальної суми боргу (67%, або 11,6 млн.грн) припадає на економічно активні підприємства області, 15%, або 2,5 млн.грн – на підприємства-банкрути, решта – на підприємства, які призупинили свою економічну діяльність (неактивні).

Головними боржниками з невиплати заробітної плати залишаються промислові підприємства (58%). На підприємствах обласного центру утворено 68% загальної суми боргу, на підприємствах м.Ніжина – 27%.

На початок поточного року вчасно не отримали заробітну плату близько тисячі працівників, кожному з яких заборговано в середньому 13 тис.грн.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Трекбэк с Вашего сайта.