Про оголошення конкурсу

з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна.

Назва об’єктів оцінки:

1. нежитлове приміщення з 1 кімнати, загальною площею 23,4 кв.м, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, смт. Короп, вул. Чернігівська, 56;

Балансоутримувач: КЗ «Коропська центральна лікарня»

Мета проведення оцінки: визначення вартості майна для розрахунку орендної плати.

Претенденти подають замовнику конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

• заява на участь у конкурсі;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, який не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Конкурс відбудеться в приміщенні КЗ «Коропська районна лікарня»  10.02. 2019 р. о 10,00 год. за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 56.

Документи приймаються по 06 лютого  2019 р. (включно) за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 56.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати у КЗ «Коропська центральна районна лікарня» за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 56 або за телефоном: 2-14-97.

Трекбэк с Вашего сайта.