Відбулась тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання

21 грудня 2018 року відбулись засідання постійних комісії і пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

У роботі сесії взяв участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Районна рада заслухала та затвердила Звіт голови районної ради Михайла Мазуренка за рік.

Прийняла основну районну програму – Програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік. Прийняли ще один програмний документ діяльності району — бюджет на 2019 рік.

Затверджена цільова соціальна Програма надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у Чернігівській обласній лікарні та проживають у Коропському районі на 2019-2020 роки та ще одним рішенням збільшене фінансування заходів Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки.

Депутатами був прийнятий план роботи на 2019 рік, заслухана інформація про діяльність Бахмацької місцевої прокуратури.

Прийняті рішення щодо врегулювання питань управління майном спільної власності територіальних громад району та земельних відносин.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.