Засідання президії районної ради

19 грудня 2018 року голова районної ради Михайло Мазуренко провів засідання президії, на якому були розглянуті питання порядку денного чергової, тридцять третьої сесії районної ради.

На засіданні депутати, члени президії узгодили ряд питань в тому числі рекомендовано до заслуховування звіт голови районної ради. Пропонується до затвердження Програма економічного і соціального розвитку та бюджет на 2019 рік.

Підтриманий ряд проектів рішень з питань управління майном спільної власності територіальних громад району, соціальні цільові Програми та рішення щодо врегулювання земельних відносин.

У засіданні президії взяв участь виконуючий обо’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Організаційний відділ виконавчого апарату Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.