Привітання з Днем Місцевого самоврядування

Голова районної ради Михайло Мазуренко привітав посадовців сільських, селищних рад району з Днем місцевого самоврядування, відзначивши велику роль місцевої влади у забезпечення життєдіяльності громад району.

Повноваження місцевого самоврядування на території нашого району виконують 27 депутатів районної ради, 138 депутатів сільських, селищних рад, 11 сільських, селищних голів, 16 старост, 115 членів виконавчих комітетів, виконавчі апарати рад та старостинських округів. Всі вони працюють на благо людей. Адже кожне рішення, прийняте місцевими радами, направлене на вирішення проблем, на забезпечення належного рівня проживання наших громадян. Відстоюють інтереси Коропщини і реалізують конкретні справи обласні депутати – Микола Мисник та Володимир Селянський. Співпраця з депутатом Верховної Ради України Анатолієм Євлаховим та з виконавчою гілкою влади дає можливість вирішувати проблеми району на державному та регіональному рівнях.

Кращим представникам громад району вручені нагороди.

Відзнаки «Почесний громадянин Коропського району вручені Шаповалу Петру Дмитровичу і Савичу Петру Івановичу та передана рідним Боровика Олександра Григоровича.

Наші вітання:

• Почесною грамотою обласної ради нагороджена Кривопуск Олена Микитівна, секретар Крисківської сільської ради;
  • Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації нагороджений Осовик Володимир Степанович, Крисківський сільський голова
  • Почесною грамотою районної ради нагороджена Четверик Катерина Василівна, депутат районної ради;
  • Почесною грамотою районної ради нагороджена Бруй Людмила Володимирівна, секретар Покошицької сільської ради;
  • Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджена Костюченко Світлана Григорівна, секретар Мезинської сільської ради;

Подяки голови районної ради оголошені:

• Мерин Наталії Миколаївні, секретарю Розльотівської сільської ради;
  • Никипорцю Петру Миколайовичу, депутату Радичівської сільської ради;
  • Жолоб Наталії Петрівні, депутату Вербівської сільської ради;
  • Барановій Тетяні Сергіївні, депутату Понорницької селищної ради;
  • Харченко Тетяні Петрівні, депутату Райгородоцької сільської ради;
    Подяки голови районної державної адміністрації оголошені:
  • Пономарчук Наталії Василівні, головному спеціалісту-бухгалтеру Сохачівської сільської ради;
  • Фільку Миколі Григоровичу, депутату Деснянської сільської ради.

Трекбэк с Вашего сайта.