165-та річниця з дня народження Миколи Кибальчича

Заступник голови районної ради Олександр Романченко взяв участь у святкуванні 165-ту річниці з дня народження автора схеми першого у світі реактивного літального аппарата Миколи Кибальчича.

До святкування долучилося не лише районне керівництво а й гості із громадської організації «Чернігівське земляцтво у м. Київ», історики-краєзнавці Чернігівщини, а також за сприяння земляцтва відвідала Короп знімальна група, яка створює документальний фільм про нашого видатного земляка.

Співробітник Коропського регіонального історико-археологічного музею Григорій Касьяненко провів для учасників заходу екскурсійну лекцію, в ході якої познайомив присутніх з історичними об’єктами, пов’язаними з життям родини Кибальчичів. Також організатори свята підготували біографічну вікторину на тему «Що ми знаємо про Кибальчича?».

Запуск моделей ракет — ще одна традиція до дня народження винахідника. Гуртківці «Ракетомоделювання» Коропського центру дитячої та юнацької творчості вкотре довели, що у відомого земляка не переводяться послідовники, а слава Коропщини космічної подовжується в нащадках.

Далі святкування продовжилося у глядацькому залі Коропському будинку культури науково-практичним семінаром. Модератор семінару, виконавчий директор ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво в м. Київ» Тетяна Літошко презентувала спільний проект «Знати, берегти, любити» від Українського культурного фонду та Чернігівського земляцтва.

Цього дня пам’ять видатного винахідника Миколи Кибальчича вшанували покладанням квітів до його пам’ятних знаків на території меморіального музею та у парку ім.Кибальчича. Також квітами пом’янули маршала авіації Сергія Руденка, котрий свого часу зробив неабиякий вклад у створення в Коропі музею М. Кибальчича.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.