Відбулась тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання

26 жовтня 2018 року відбулись засідання постійних комісії і пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів заступник голови районної ради Олександр Романченко.

В роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб і депутат обласної ради Володимир Селянський.

Районна рада розглянула питання виконаня районного бюджету за 9 місяців 2018 року, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, розподілу вільних залишків районного бюджету.

Прийняті ряд рішень з питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району та забезпечення правової діяльності районної ради.

На пленарному засіданні розглядались питання звітів постійних комісій районної ради.

Районною радою одностайно прийняте Звернення до Президента України П.О. Порошенка щодо недопущення підвищення ціни на газ для населення.

Заступник голови районної ради Олександр Романченко інформував присутніх про пропозиції по забезпеченню поштового обслуговування населення Коропського району та по питанню забезпечення медичного обслуговування в районі.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.