День захисника України та День Українського козацтва

14 жовтня, у Коропі відбулись святкові, урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва. У будинку культури зібралась громадськість Коропа.

З вітанням звернувся до всіх присутніх виконуючий обов’язки голови районної державної держадміністрації Віктор Кузуб. Присутні, Хвилиною мовчання, вшанували всіх хто віддав життя за свободу і незалежність нашої держави. Наша пошана учасникам АТО.

За заслуги перед Україною, за збереження суверенітету та територіальної цілісності держави, проявлені мужність і відвагу, заступник голови районної ради Олександр Романченко, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб, Коропський селищний голова Віктор Журавель вручали відзнаки району

Зі словами вітань виступили тимчасово виконуючий бов’язки військового комісара Микола Хілько, голова Спілки учасників АТО Коропського району Олександр Негрій.

Представники громадськості Коропа поклали квіти до меморіального знака та вклонились світлій пам’яті загиблим воїнам АТО.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.