Депутату районної ради

Повідомляємо, що пленарне засідання тридцятої першої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 26 жовтня 2018 року об 11 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд вносяться питання:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за три квартали 2018 року.
  2. Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за три квартали 2018 року.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради №364 від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
  4. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
  5. Про внесення змін до складу президії районної ради.
  6. Про внесення змін до складу органу приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.
  7. Про внесення змін до складу комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Коропського району».
  8. Про втрату чинності рішення районної ради №75 від 29 січня 2016 року «Про склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих».
  9. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.
  10. Про звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
  11. Про звіт постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.

Різне:

Інші питання.