Трудовий архів інформує

Хочемо ми чи ні, але настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок та подбати про оформлення пенсії. Клопотів додається, коли Пенсійний фонд вимагає довідку для уточнення стажу та розміру заробітної плати, або у випадках, коли трудова книжка втрачена або зіпсована.

Багато проблем з уточненням трудового стажу виникає у колишніх колгоспників, адже їхні сільгосппідприємства на даний час ліквідовані. Часто відвідувачі хочуть отримати довідку для центру зайнятості, що їхнє КСП ліквідоване. А де ж взяти відповідну довідку? Звісно, звернутися у Трудовий архів.

Комунальна установа Коропської районної ради «Трудовий архів Коропського району» створена у 2006 році. Сьогодні на зберіганні маємо 54 фонди, а це майже 10 тисяч справ.

Трудовий архів є складовою частиною програми соціально – економічного та культурного розвитку для забезпечення захисту соціально – правових інтересів громадян. І за законом документи з кадрових питань (особового складу) та фінансово-господарської діяльності повинні обов’язково передатися до Трудового архіву.

Хотілося б, щоб керівники підприємств, що ліквідуються, завчасно подбали про майбутнє своїх працівників і організували передачу документів до Трудового архіву. Адже довідки видаються про щомісячну заробітну плату за п’ять років – для нарахування пенсії, про вироблені трудодні – для підтвердження та начислення трудового стажу колгоспників, про щомісячний заробіток – для нарахування субсидії, призначення допомоги по безробіттю та втрати годувальника. Прикро, коли неможливо допомогти людям, і доводиться лише розводити руками.

Трудовий архів співпрацює з об’єднаним управлінням Пенсійного фонду: проводимо акти зустрічних перевірок щодо правильності видачі довідок про трудовий стаж, заробітну плату згідно з архівними документами ліквідованих підприємств, колишніх колгоспів району.

На даний час в Трудовому архіві на зберіганні знаходяться документи ліквідованих колгоспів та установ: КСП «Колос» смт.Понорниця, Коропська кіновідеомережа, Міжгосподарська госпрозрахункова будівельна дільниця, Коропський райпобуткомбінат, Коропське районне державне виробниче об’єднання агрохімічних робіт «Райагрохім», колгосп «Україна» с.Вишеньки, колгосп «Червоний маяк» с.Карильське, Коропська районна друкарня, колгосп «Шлях Ілліча» с. Поліське, колгосп «Десна» с.Сохачі, Коропський сирзавод, колгосп «Зоря» с.Билка, колгосп «Іскра» с.Радичів, ВАТ «Спектр» смт. Короп, ТОВ «Полісся», Понорницька госпрозрахункова будівельна дільниця, колгосп «Більшовик» с.Верба, Цегельний завод с. Покошичі,

ТОВ «Джерело» с.Будище, ФГ «Білий скарб» смт.Понорниця, ВД «Вольницяторф» с.Рождественське, ТОВ «Рижківске» с.Рижки, Коропська районна санітарно-епідеміологічна служба, ВАТ «Черешенське хлібоприймальне підприємство», колгосп «40 лет Победи» с.Лукнів, ВАТ «Черешенське хлібоприймальне підприємство», ТОВ «Автошляхсервіс» (колишній ПДМК), колгосп «Жовтнева революція» с.Рождественське, Крисківське споживче товариство, радгосп «Коропський», ВАТ «Короп- Агротехсервіс», Промкомбінат смт.Короп, ТОВ «Нива» с.Риботин,

ПАТ «Коропське АТП 17441», колгосп «Прогрес» с.Нехаївка, КП «Завиток» смт.Короп, відділ Держгеокадастру Коропського району та приватні підприємства «Стандарт», «Сонет», «Галант», «Стиль», «Імпульс», «Фаворит», «Скайд», «Меркурій», «Рула», «Ніка», «Водоканал – Послуга», «Віка – М», «Сенс», «Короп-Агромаш».

Начальник Трудового архіву здійснює прийом фізичних та юридичних осіб за адресою: смт. Короп, вул. Успенська, 2 з понеділка по п’ятницю з 8 год. до 17 год., тел. 2-76-91.

Трекбэк с Вашего сайта.