Відбулась двадцять дев’ята сесія районної ради сьомого скликання

29 серпня відбулись засідання постійних комісії і пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яке організовано та злагоджено провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

В роботі сесії взяв участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Передусім сесія прийняла рішення про визнання повноважень депутата районної ради. Вітаємо Олександра Миколайовича Дмитренка з повноваженнями депутата районної ради.

Районна рада розглянула хід виконання Програми економічнго і соціального розвитку району за 1 півріччя 2018 року.

Прийняті рішення з питань районного бюджету, щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Районна рада прийняла рішень по питанням врегулювання земельних відносин.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.