Вирував XVI Миколаївський ярмарок

У суботу в Коропі відбувся Свято-Миколаївський ярмарок. Ярмаркування в переддень Дня Миколи Чудотворця (Коропського релігійного свята) вже стало традицією. Розпочалися заходи Хресною Ходою і освяченням ярмарку.

Символічно, що цього року проведення Свято-Миколаївського ярмарку та святкування чергового дня народження Коропа співпало із відзначенням 1030-ї річниці хрещення Київської Русі-України та вшануванням Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності.

Почесні гості, що були присутні на ярмарку, бажали присутнім міцного здоров’я, щастя й благополуччя, енергії,  достатку та миру в Україні.

Взяли участь у ярмаркуванні народний депутат України Анатолій Євлахов, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, депутати обласної ради Микола Мисник, Володимир Селянський, Дмитро Блауш.

Голова районної ради Михайло Мазуренко оголосив про присвоєння звань «Почесний громадянами Коропського району» Боровику Олександру Григоровичу, Пилипцю Івану Миколайовичу, Савичу Петру Івановичу, Шаповалу Петру Дмитровичу, Савонову Анатолію Михайловичу та вручив відзнаки присутнім на святі Почесним громадянам району.

Наша чудова Коропщина поєднує талант і працьовитість, красиві краєвиди та героїчне минуле і сьогодення. Святковий ярмарковий день сприяє становленню духовності, самобутності Коропського краю, звичаїв та обрядів.

Учасники продемонстрували костюмований парад видатних земляків Коропщини А далі завирувало ярмаркування. Курені, містечко майстрів, виступи аматорських і  професійних артистів і колективів, розваги, атракціони.

А ввечері присутніх чекала музична розважальна програма.

Трекбэк с Вашего сайта.