Двадцять восьма сесія районної ради сьомого скликання

18-20 липня районні обранці приймали участь у засіданнях президії, постійних комісій та пленарному засіданні двадцять восьмої сесії сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

В роботі сесії взяла участь виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй.

Передусім поповнили когорту районних депутатів. Вітаємо Людмилу Дмитрівну Костюченко з повноваженнями депутата районної ради.

Прийняті ряд рішень з питань районного бюджету, щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Одноголосно затверджені фінансові плани комунальних підприємств районної ради, прийнятий новий статут реформованого закладу охорони здоров’я.

Значна частина питань порядку денного стосувалася врегулювання земельних відносин.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.