Депутату районної ради

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 20 липня 2018 року об 11 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд вносяться питання:

1. Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання.
  2. Про результати діяльності Бахмацької місцевої прокуратури.
  3. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік за підсумками І півріччя.
  4. Про виконання районного бюджету за два квартали 2018 року.
  5. Про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за два квартали 2018 року.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
  7. Про фінансовий план комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» на 2019 рік.
  8. Про фінансовий план комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на 2019 рік.
  9. Про фінансовий план комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради на 2019 рік.
  10. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 49,9999 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянину Полив’яну Олексію Миколайовичу для ведення фермерського господарства.
  11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 8,5200 гектара, розташованої на території Понорницької селищної ради, Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Бородюку Володимиру Миколайовичу для створення фермерського господарства.

Різне.

Голова районної  ради                                                                              М.П.Мазуренко

Трекбэк с Вашего сайта.