Текст звернення депутатів районної ради

Чернігівській обласній державній адміністрації

Чернігівській обласній раді

Службі автомобільних доріг у Чернігівській області

Питання якості доріг суттєво впливає як на можливість проїзду та безпеку учасників дорожнього руху, так і на стан та перспективи розвитку економіки відповідних територій, надання якісних соціальних послуг, доступність освіти та медицини.

Тотальна недофінансованість дорожньої галузі за рахунок обмеженого фінансування з державного бюджету та відсутність можливості співфінансування ремонтних робіт на автодорогах загального користування з місцевих бюджетів, рух великовагових вантажівок (при законодавчих прогалин з питань його регулювання) призвели до катастрофічного руйнування більшості автомобільних доріг у Коропському районі.

Особливе занепокоєння викликає стан дороги територіального значення загального користування Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/, що перебуває на балансовому обліку Служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Вона з’єднує район з обласним центром і на ділянці Сосниця-Короп знаходиться у аварійному стані: значна ямковість, суцільна сітка тріщин, викривлення, інші суттєві деформації покриття та його руйнування. Як наслідок — рух автотранспорту обмежений, а на окремих ділянках проходить по узбіччю.

Складовою та невід’ємною частиною вищевказаної дороги є міст через річку Десна. Він у критично-аварійному стані що постійно погіршується. Зруйноване асфальтове покриття, глибокі ями та вибоїни спричинили порушення захисного шару бетону та появу тріщин у складових елементах мосту, що потребує негайного ремонту. Міст є стратегічним об’єктом державного значення, бо являється єдиним з’єднанням через річку Десна не лише для нашого та сусідніх районів Чернігівської та Сумської областей, а і для транзитного транспорту з доріг Н-27 та М-02.

Зважаючи на ситуацію з ускладненим забезпеченням проїзду автотранспорту та безпеки дорожнього руху на автодорозі Сосниця-Короп-/М-02/, зупинення щоденно прогресуючого руйнування та збільшення фінансових витрат на відновлення, переконливо просимо винайти можливість для якнайшвидшого проведення ремонтних робіт даної дороги на ділянці Сосниця – Короп.

Звернення прийняте на двадцять сьомій сесії Коропської районної ради сьомого скликання Чернігівської області 22 червня 2018 року.

Трекбэк с Вашего сайта.