Відбулась двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання

20-22 червня відбулись засідання президії, засідання постійних комісії і пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко. В роботі сесії взяли участь виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй і депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський.

Прийняте рішення про визнання повноважень депутата районної ради. Вітаємо Сергія Петровича Кулика з визнанням депутатських повноважень.

Затвердили депутати ряд рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району. Внесені зміни до складу присяжних Коропського районного суду. Новою присяжною особою обрана Зажигай Алла Борисівна. Також продовжено термін дії контракту з директором готелю «Космос» Оксаною Мальцевою.

Районною радою прийняті 7 рішень з питань врегулювання земельних відносин.

Прийняте звернення депутатів районної ради до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.